Velkommen til digital meditasjonskveld. Vi har, etter mange forespørsler, satt i gang en serie: Møtepunktene i kropp, sinn og ånd.

Serien er løselig bygget på den indiske vitenskapen om chakrasystemet. Til nå har vi tatt fram Grunnvollen (rot), Kommunikasjon – lytte og uttrykke (hals)Mitt eget sted (Hara)Det tredje øyet. og Solar plexus. Nå er tiden inne for nest siste møtepunkt i serien, kronechakra.

Kronechakra er myteomspunnet. Etter mange års erfaring kan vi presentere en tilnærming som vi tror vil vise deg kronechakra som en nøkkel til det ukjente og en gave til din meditasjon.

Av punktene:

  • Universell bevissthet: I ett med alt
  • «Tusen kronblad»: Dine muligheter
  • Symboler og bilder – å avkode et ukjent språk
  • Din indre veileder

Denne meditasjonskvelden vil kunne vise deg nye veier i din meditasjon – og i livet ditt. Vi tror at kveldens meditasjoner kan hjelpe deg til å møte hverdagens utfordringer på en ny måte: Mer beskyttet og forankret i en del av deg som er solid og stabil.

Ved påmelding vil du få tilsendt brukernavn og passord som gir deg tilgang til kursportalen. Kvelden passer både for nybegynnere og for de som har erfaring med meditasjon.

Digital meditasjonskveld med Audun Myskja
Kronechakra

Pris: kr 260,-

Ved påmelding kan du velge om du ønsker å beholde meditasjonskvelden i 1 måned til 260,- eller tre måneder til 360,-

trykk her for påmelding

nyheter

Meditasjonskveld i Totenvika, 10. februar 2025

Vi fortsetter våre populære meditasjonskvelder i Totenvika. Denne kvelden vil du få lære meditasjoner du [...]

Tonenes kraft: lyd og stemme til vekst og helbredelse

Tonens kraft: Lyd, stemme og syngebolle Lyd er et av de det mest virksomme verktøy [...]

Kurs i Blomstermedisin 12. juni 2025

Blomstermedisin er en unik terapeutisk tilnærming til å forstå mennesket og vår plass i naturen. [...]

Kurs: Naturlig Smertefri 19. februar 2025

Velkommen til kurs med lege, musiker og forfatter Audun Myskja. På denne dagen vil han [...]

Kurs i De tibetanske ritene 18. februar 2025

Vi har stadig henvendelser om gjentagelser av våre svært vellykkede dagskurs om de tibetanske ritene. [...]

Lansering av boken Mestringsmedisin 10. januar

  Bli med på boklanseringen av Mestringsmedisin fredag 9. januar kl 17.00 Mestring er nøkkelen [...]

Digital julemeditasjon 2024

Vår julemeditasjon har blitt en tradisjon som mange ser fram til. Det er viktig å [...]

Digital meditasjonskveld: Pust

Bli med på en unik kveld der du får muligheten til å utforske meditasjon med [...]