Vi fortsetter våre meditasjonskvelder i Totenvika. Denne kvelden vil du få lære meditasjoner du kan bruke i hverdagen og over tid, til å bygge styrke, finne ro og glede.

TEMA: Den direkte veien til sinnsro: Vagusnerven, pust og meditasjon

Vi har arrangert vellykkede meditasjonskvelder med temaene Vagusnerven og Kroppens diafragmaer. Ut fra den sterke responsen på nytteverdien av disse temaene går vi nå videre til en ny syntese. Du vil lære hvordan du kan

  • stilne tankekjør direkte via kroppens fysiologi
  • regulere spenninger i muskel og vev
  • gå inn i de dype søvnfasene i våken tilstand
  • finne glede og fred gjennom en spesifikk meditasjon

Denne kvelden vil inneholde nye vinklinger for de som har vært med på tidligere meditasjonskvelder om vagusnerven. Vi gleder oss veldig til å kunne presentere disse metoder som kan brukes i hverdagen, og håper å se deg denne spennende kvelden, som vi tror vil gjøre en forskjell!

Meditasjonskvelden er egnet både for nybegynnere og viderekomne, og vil gi dybde og praktiske verktøy. Vi håper du får oppleve det slik en deltaker betegnet meditasjonskveldene; som både «artige, praktiske og dyptgående.»

Dato: Mandag 15. september 2025
kl.18-21

Pris: 450,-

Hovedforeleser: Audun Myskja

Adresse: Myskjatunet, Totenvegen 1231, 2848 Skreia

For tips til overnatting, se https://livshjelp.no/kurs-senter-for-livshjelp/praktisk-informasjon/ 

Nyheter

Digital julemeditasjon 16. desember

Vår julemeditasjon har blitt en tradisjon som mange ser fram til. Det er viktig å [...]

Rosekalender fra Myskjatunet Rosepark 2026

Ta med deg Mjøsas roselandskap inn i hjemmet ditt med vår nye, inspirerende kalender fra [...]

Juletilbud på bokpakke

  Bøkene De tibetanske ritene og Meditasjon – veien til deg selv av Audun Myskja [...]

Julemeditasjon 2025

Vår julemeditasjon har blitt en tradisjon som mange ser fram til. Det er viktig å [...]

Oppstart Enhetsterapi Mestringsmedisin kull 19

Vi gleder oss til oppstart av Enhetsterapi Mestringsmedisin kull 19, høsten 2026! Toårig, samlingsbasert studie [...]

Oppstart Meditasjonslærerutdannelse kull 6

Vi gleder oss til oppstart av Meditasjonslærer – kull 6, høsten 2026! Toårig, samlingsbasert studie [...]

Digital meditasjonskveld: De dypere stadiene i meditasjon

Utforsk meditasjon sammen med Audun Myskja – onlinekveld for alle, uavhengig av erfaring! Bli med [...]

Utdannelse i Lyd som terapi

Vi er glade og stolte over å presentere vår første komplette utdannelse i LYD SOM [...]