Etter stor etterspørsel og gode tilbakemeldinger fra Total trening i sommer, setter vi opp en ny kurshelg med Audun Myskja og Gøril Aas Hustad. 

I dette tre dagers kurset vil du få en unik tilgang til å bygge styrke, smidighet og utholdenhet. Samtidig vil du lære meditasjonsmetoder som er skreddersydd treningen, slik at du styrker fokus og selvdisiplin og skaper et optimalt pustemønster. Audun Myskja er lege og har spesialisert seg i pust, meditasjon og trening av kropp og sinn. Han har hjulpet et stort antall mennesker til å finne treningsopplegg som hjelper dem å bygge helse. Gøril Aas Hustad er et unikum som trener – dette kurset er en sjelden mulighet å få lære av en trener som har en innsikt i samspillet mellom muskler og hvordan du bygger fysisk form som du neppe har sett maken til. Sammen har de arbeidet med Parkinsontrening og utviklet nyskapende forståelse av hva som gjør en forskjell innen trening.

Kurset vil utforske total trening: vi ser på de beste metodene for å vekke styrke, smidighet og utholdenhet både i kropp, sinn og ånd.

Av punktene:

  • De beste metodene for å trene opp muskler
  • De viktigste øvelsene for spenst, balanse og helse
  • Pust for å bygge energi, dyp hvile og harmoni
  • Fasciene, meridianene – og deres rolle i trening
  • Trene inn nye ferdigheter – hvordan?
  • Sinnets kraft: Dine kilder til energi og varig styrke

Vi lover deg tre minnerike dager. Treningsopplegget vil passe for alle, vi tilpasser øvelsene til funksjonsnivå. Hvis du er motivert for å kombinere meditasjon og trening, er disse kursdagene skreddersydd for deg!


Kursholdere: Audun Myskja, Gøril Aas Hustad

Nyheter

Bygge helse: Kurs med Audun Myskja 24. mars

Velkommen til kurs som gir deg viten og tips om hvordan du kan finne vitalitet, [...]

Kurs i De tibetanske ritene

Vi har stadig henvendelser om gjentagelser av våre svært vellykkede dagskurs om de tibetanske ritene.

Digital meditasjonskveld: Diafragmasystemet

Bli med på en digital meditasjonskveld der du får lære meditasjoner du kan bruke i [...]

Utdannelse i Lyd som terapi

Vi er glade og stolte over å presentere vår første komplette utdannelse i LYD SOM [...]

Ny utgave av boka Sannheten om mat av Audun Myskja (2025)

Gjennom sine 45 år som lege har Audun Myskja hjulpet tusenvis av mennesker til å [...]

Rosekalender fra Myskjatunet Rosepark 2026

Ta med deg Mjøsas roselandskap inn i hjemmet ditt med vår nye, inspirerende kalender fra [...]

Oppstart Enhetsterapi Mestringsmedisin kull 19

Vi gleder oss til oppstart av Enhetsterapi Mestringsmedisin kull 19, høsten 2026! Toårig, samlingsbasert studie [...]

Oppstart Meditasjonslærerutdannelse kull 6

Vi gleder oss til oppstart av Meditasjonslærer – kull 6, høsten 2026! Toårig, samlingsbasert studie [...]