SANNHETEN OM MAT

Seminar med Audun Myskja
Onsdag 4. februar kl. 12-16

Myskjatunet, Totenvika

Gjennom sine tretti år som lege har Audun Myskja hjulpet tusenvis av mennesker å bli oppmerksom på mat som styrker helsen, hvordan de kan få et bedre forhold til mat, eller hvordan de kan gå ned i vekt. I dette seminaret deler han sine beste råd om hva som faktisk virker over tid.

Seminaret tar utgangspunkt i boka Sannheten om mat – som er kommet i en nyrevidert utgave. Du vil få lære nye vinklinger som kan inspirere deg til å finne trygghet i egne valg og hvordan du kan oppleve glede og nærvær i maten du spiser.

nyheter

Fordypningskurs i kuldeeksponering 17-21. februar 2026

Velkommen til inspirerende kursdager som forener helse, natur og personlig vekst. Dette unike opplegget kombinerer [...]

Seminar med Audun Myskja 4. februar 2026

Dette seminaret tar utgangspunkt i boka Sannheten om mat – som kommer i en nyrevidert [...]

Meditasjonskveld i Totenvika 9. februar

Vi fortsetter våre meditasjonskvelder i Totenvika. Denne kvelden vil du få lære meditasjoner du kan [...]

Utdannelse i Lyd som terapi

Vi er glade og stolte over å presentere vår første komplette utdannelse i LYD SOM [...]

Ny utgave av boka Sannheten om mat av Audun Myskja (2025)

Gjennom sine 45 år som lege har Audun Myskja hjulpet tusenvis av mennesker til å [...]

Rosekalender fra Myskjatunet Rosepark 2026

Ta med deg Mjøsas roselandskap inn i hjemmet ditt med vår nye, inspirerende kalender fra [...]

Julemeditasjon 2025

Vår julemeditasjon har blitt en tradisjon som mange ser fram til. Det er viktig å [...]