Meditasjon og de tibetanske ritene

Sted:

Totenvika, Totenvegen 1231, Skreia, 2848

Vi har stadig henvendelser om gjentagelser av våre svært vellykkede dagskurs om de tibetanske ritene og meditasjonsopplevelse.

Dagen vil starte med et meditasjonsopplegg som er skreddersydd for å supplere de tibetanske ritene. Del 2 vil gå inn i dybden på de tibetanske ritene. Du får lære i detalj hvordan hver rite gjøres, bakgrunn for ritene, en del viten om ritene som ikke ligger i boka om de tibetanske ritene, du vil få demonstrert virvelstrømmene og hvordan du kan bruke dem i praksis, du vil få lære hvordan du kan aktivere de riktige musklene.

Ritene er for alle, og tidligere deltakere har vært svært takknemlige overfor den individuelle veiledningen underveis – vi får ukentlige rapporter om effekter av ritene. Vi gleder oss til å se deg på kurs, men interessen er stor, så ikke vent med å melde deg på!

Hovedforeleser: Audun Myskja

Ta med treningstøy, yogamatte, drikkeflaske og innesko. Med forbehold om godt vær vil deler av kurset foregå utendørs. Underveis vil det bli servering av frukt og te.

Dato: 6. mars kl 10-17
Adresse: Myskjatunet, Totenvegen 1231, 2848 Skreia

Fulltegnet – ta kontakt på mail bestillinger@livshjelp.no for å stå på venteliste

NYTT KURS ER SATT OPP DEN 7. MAI 2022: https://livshjelp.no/kurs/meditasjon-og-de-tibetanske-ritene-2/ 

❌ Event Expired
This event expired on 6. mars 2022 10:00
🎟 Total tickets sold: 28
Sted

Totenvika, Totenvegen 1231, Skreia, 2848